ESKON s.r.o. - Kontaktní osoby

Vedení

Mgr. Hana Malurová, MBA jednatel, CEO malurova@eskon.cz
Bc. Michal Jiskra vedoucí oddělení software, projektový manager jiskra@eskon.cz
Zdeněk Malura vedoucí oddělení obchodu malura@eskon.cz
Martin Popek vedoucí oddělení výroby popek@eskon.cz
Ing. Marek Weczerek vedoucí oddělení hardware, projektový manager weczerek@eskon.cz

 

Sekretariát - info@eskon.cz

Ivana Wehowská asistentka  +420 553 786 811

                                                                  

Servis - servis@eskon.cz

+420 553 786 817
Bc. Radka Glossová        hot line
Jan Krhut servis hardware
Jiří Skalka konzultant software
Ing. Mária Zahnašová konzultantka

 

Obchod - obchod@eskon.cz

Ing. Jiří Kabaja +420 553 786 825
Vendula Planková
+420 553 786 827

 

Fakturace

Ing. Julie Legierská, Dis. účetní ekonom@eskon.cz

Kontakty
ESKON s.r.o.
Sídlo:
Vrchní 1568/37
747 05 Opava
GPS:
N49°56.81082'
E17°54.65300'
Tel.:
+420 553 624 055
+420 553 786 811
ID datové schránky:
cvcdxzm

Napište nám