Cena za inovativní řešení

20.11.2012

V Praze dne 6.listopadu 2012 obdržela Hana Malurová, ředitelka společnosti ESKON a.s., „Cenu za inovativní řešení v soutěži Ocenění českých podnikatelek (OCP).

V soutěži OCP jsou hodnoceny podniky, které vedou povinně podvojné účetnictví, mají nejméně 10 zaměstnanců, jsou 100% vlastněné Češkou a fungují pod jejím vedením nejméně čtyři roky. Soutěž byla založena v roce 2008. Jejím cílem je podpora českých žen, podnikatelek. Umožňuje ocenit ženy jako osobnosti a poukázat na významné projekty nebo inovace v různých oborech, které české firmy pod jejich vedením přinášejí na český nebo evropský trh. Klade si zároveň za cíl vyzdvihnout a šířit úspěchy žen dosažené v podnikání při respektování nepsaných mravních norem vzájemného obchodu.

Z celkového počtu 11.321 společností bylo v letošním roce vybráno 246 s nejlepší finanční analýzou CCB veřejně dostupných údajů všech společností v České republice odpovídajících kritériím soutěže. Z nich byly vyhodnoceny ty nejlepší v kategoriích Česká podnikatelka, která podnik vlastní a řídí – podkategorie Malá, Střední a Velká společnost, Cena GE Money Bank – Výjimečná podnikatelka, Výjimečný růst firmy a Cena za inovativní řešení.

Kategorie „Cena za inovativní řešení“ je udělována pod patronací Allianz. Hodnotí se inovativní přístup firmy za poslední tři sledované roky bez ohledu na kategorii, ve které je firma zařazena.

 „Vítězná společnost by měla být dynamická a otevřená novým myšlenkám, procesům a moderním věcem. Není až tak podstatné, v jakém oboru společnost podniká, nejdůležitější je, aby k těmto změnám měla chuť a odvahu. Mít dobré nápady a hlavně umět je dotáhnout do konce, chce spoustu času, odvahy, energie, nadšení a často i osobního odříkání. Jsem rád, že mohu předat ocenění firmě ESKON a.s., jejíž představitelka takové vlastnosti má a stále aktivně pracuje na inovacích a rozvoji své společnosti,“ dodal k ocenění Dalibor Šajar, ředitel Marketingu a Market Managementu Allianz pojišťovny.

http://www.oceneniceskychpodnikatelek.cz/en/year-2012/announcement-of-winners-and-awarding

« zpět

Kontakty
ESKON s.r.o.
Sídlo:
Vrchní 1568/37
747 05 Opava
GPS:
N49°56.81082'
E17°54.65300'
Tel.:
+420 553 624 055
+420 553 786 811
ID datové schránky:
cvcdxzm

Napište nám