Kontaktné osoby

Vedení

Mgr. Hana Malurová, MBA konateľ, CEO malurova@eskon.cz
Bc. Michal Jiskra vedúci oddelenia softvéru, projektový manager jiskra@eskon.cz
Zdeněk Malura vedúci obchodného oddelenia malura@eskon.cz
Martin Popek vedúci oddelenia výroby popek@eskon.cz
Ing. Marek Weczerek vedúci oddelenia hardvéru, projektový manager weczerek@eskon.cz

Sekretariát - info@eskon.sk

Ivana Wehowská                  asistentka                      +420 553 786 811

Servis - servis@eskon.cz

+420 553 786 817
Bc. Radka Glossová  hot line
Jan Krhut servis hardvéru
Jiří Skalka konzultant softvéru
Ing. Mária Zahnašová konzultantka

Obchod  - obchod@eskon.sk

Ing. Jiří Kabaja +420 553 786 825
Vendula Planková
                       +420 553 786 827

Fakturácia

Ing. Julie Legierská, Dis.                           účetní ekonom@eskon.cz

Kontakty
ESKON s.r.o.
Sídlo:
Vrchní 1568/37
747 05 Opava
GPS:
N49°56.81082'
E17°54.65300'
Tel.:
+420 553 624 055
+420 553 786 811
ID dátové schránky:
cvcdxzm

Napíšte nám